Platforma nr 1 dla leczenia za granicą od 2014 roku
Bezpieczeństwo pacjenta
Bezpieczeństwo pacjenta
Turcja, Bodrum

Zirve Dental Clinic

1 akredytacje
certyfikaty jakości kliniki

O klinice

Zirve — to prywatna klinika stomatologiczna, która znajduje się w Dadyma, Turcja. 

Centrum medyczne przyjmuje dzieci i dorosłych. Większość pacjentów kliniki — to mieszkańcy krajów Europy.

Cechy kliniki

2008 rok założenia
2 lekarzy

Uzyskać bezpłatną konsultację

Zirve Dental Clinic
plus-square Klinika nie przyjmuje nowych zapytań
Wysłać zapytanie, aby uzyskać najlepszą ofertę w
clock Średni czas odpowiedzi - 5 minut

Dostępne metody płatności

Nie trzeba płacić teraz. Płatność zostanie dokonana bezpośrednio w klinice po przyjeździe.
Dowiedzieć się więcej

Ceny procedur w klinice

Data ostatniej aktualizacji cen — 29.04.2022. Ceny mogą się zmieniać w zależności od przypadku medycznego i zaleceń lekarzy.
Stomatologia
leczenie
Założenie ceramicznej korony Cena na zapytanie
Zamieszczenie implantu z koroną Cena na zapytanie
Implantacja zębów Cena na zapytanie
Umieszczenie korony zęba Cena na zapytanie
Zmiana kształtu zęba Cena na zapytanie
Rekonstrukcja zębów przy użyciu kompozytów (bonding) Cena na zapytanie
Montaż korony cyrkonowej Cena na zapytanie

Lekarze kliniki

Zdjęcia przed i po (36)

Wyniki procedury dostarczone przez kliniki
Efekty przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – widoczna metamorfoza uśmiechu
Przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic, efekt uśmiechu
Efekty metamorfozy uśmiechu z licówkami w Zirve Dental Clinic przed i po
Efekty przed i po moście na implantach w Zirve Dental Clinic, przywrócony uśmiech
Przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic, efekt odbudowy uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic, efekt odbudowy uśmiechu
Efekty przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic, efekt metamorfozy uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – efekt metamorfozy uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – odbudowa uśmiechu
Przed i po metamorfozie uśmiechu w Zirve Dental Clinic, efekt licówek na białe zęby
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – efekt uśmiechu
Efekty przed i po moście na implantach w Zirve Dental Clinic, przywrócony uśmiech
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – odbudowa i wybielenie uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic, widoczna metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – naturalna metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – poprawa estetyki uśmiechu
Efekty metamorfozy uśmiechu przed i po w Zirve Dental Clinic – odbudowa zębów
Efekty przed i po koronach cyrkonowych w Zirve Dental Clinic – metamorfoza uśmiechu
Przed i po założeniu koron cyrkonowych w Zirve Dental Clinic, efekt odbudowy uśmiechu
Efekty metamorfozy uśmiechu z licówkami w Zirve Dental Clinic – przed i po
Ilustracja lekarza mężczyzny w białym fartuchu ze stetoskopem na niebieskim tle

Jak Państwo oceniają naszą usługę?

question icon
1 z 3
Informacje o tej klinice są pełne i zrozumiałe
1
2
3
4
5
Nie zgadzam się
Zdecydowanie zgadzam się

akredytacje jakości szpitala

Certyfikat Turkish Medical Association dla placówki medycznej Zirve Dental Clinic
Turkish Medical Association
TR, Certyfikat Turkish Medical Association dla placówki medycznej Zirve Dental Clinic

Zirve Dental Clinic: dowiedz się więcej o klinice

Turcja, Bodrum
Dodatkowe usługi
Tłumacz
Dostępne
bezpłatnie
Rezerwacja zakwaterowania
Hotel (apartamenty) w pobliżu kliniki, płatność za dobę

Opinie pacjentów

image Google 4.7
5 Google opinie

Elwyn

Jul 17, 2025
Wpadłem, ponieważ miałem problem z jednym z zębów mądrości. Zrobiono mi zdjęcie rentgenowskie i usunięto go na miejscu. Bardzo profesjonalna obsługa.

George Ewens

May 28, 2023
Nie mogę wystarczająco wychwalić personelu i tej placówki. Pomogli mi przezwyciężyć wszelkie lęki i wykonali fantastyczną robotę. Miałem pełny zestaw implantów i po 3 tygodniach czuję się, jakbym miał własne zęby. Zdecydowanie ich polecam 👌

julie boyle

Oct 20, 2022
Wspaniale od początku do końca. Emma zrobiła wszystko, co w jej mocy, trzymała mnie za rękę i informowała o wszystkim na bieżąco. Zawsze z uśmiechem. Dziękuję wszystkim. Moje zęby wyglądają niesamowicie.

Abdulvahap Sancak

May 17, 2022
Super obsługa, gorąco polecam. Miałem czyszczenie i wybielanie zębów, niesamowite rezultaty. Miejsce nieskazitelnie czyste, personel przyjazny i bardzo pomocny.

moshes secler

Apr 8, 2024
To prawdziwa opinia, nie róbcie tam implantów, robiłem tam implanty i po roku korony wypadły, po prostu zrobili złą robotę, teraz naprawiam je gdzie indziej.

Altınkum, Karakol Cd. No:3, 09270 Yalıköy/Didim/Aydın, Turkey

author image
Odpowiedzialny za treść
Fahad Mawlood
Przedstawiciel kliniki
Zaktualizowano 20.07.2026

Uzyskać bezpłatną konsultację

Zirve Dental Clinic
plus-square Klinika nie przyjmuje nowych zapytań
Wysłać zapytanie, aby uzyskać najlepszą ofertę w
clock Średni czas odpowiedzi - 5 minut

Jak to działa?

  • Znajdziemy koordynatora
  • Państwo otrzymują spersonalizowaną ofertę z planem działań i kosztami
  • Zajmujemy się organizacją podróży: od umówienia wizyty u lekarza po zakup biletów
  • Państwo udają się do kliniki, a asystent medyczny pozostaje z Państwem w kontakcie 24/7

Popularne kliniki

Uzyskać zniżki na medycynę estetyczną w aplikacji Bookimed

Bookimed App