Platforma nr 1 dla leczenia za granicą od 2014 roku
Bezpieczeństwo pacjenta
Bezpieczeństwo pacjenta
Tajlandia, Bangkok

Leczenie autyzmu — Vega Clinic

4.4
Najlepsza klinika
Najpopularniejsza klinika dla leczenia autyzmu
3
Najpopularniejsza klinika dla leczenia autyzmu
17 pacjenci
wybrali klinikę dla psychiatrii
66% pacjentów
poleciło tę klinikę

O klinice

Klinika Vega w Bangkoku, w Tajlandii, oferuje specjalistyczne leczenie autyzmu komórkami macierzystymi. Diagnostyka obejmuje osobistą konsultację, a koszt podstawowego pakietu terapeutycznego wynosi około 5 500 $. Kluczowym atutem kliniki jest wykorzystanie świeżych, niezamrożonych komórek macierzystych, przygotowanych zgodnie z certyfikacją ISO i pod kontrolą jakości rządu Tajlandii.

Dostępne leczenie autyzmu

Klinika zapewnia terapię mezenchymalnymi komórkami macierzystymi pochodzącymi z sznura pępowinowego (UC-MSC). Jest to rodzaj medycyny regeneracyjnej, w której wykorzystuje się świeże, niezamrożone komórki macierzyste od dawców. Leczenie jest najbardziej odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Terapia ma na celu poprawę umiejętności społecznych, komunikacji oraz zachowania.

Szczegóły pakietu leczniczego

Pakiet leczenia komórkami macierzystymi kosztuje zazwyczaj około 5 500 $. Obejmuje on kilka kluczowych usług:

  • Podanie komórek macierzystych w leczeniu autyzmu.
  • 3-dniowy pobyt w szpitalu.
  • Usługi transferu VIP z lotniska.

Pacjenci zazwyczaj wymagają 5-dniowego pobytu w hotelu w celu rekonwalescencji. Zakwaterowanie to oraz bilety lotnicze nie są wliczone w koszt pakietu.

Zespół medyczny i nadzór

Lek. Chollawat Thongthinis, ortopeda, osobiście ocenia każdy przypadek autyzmu. Posiada on 6-letnie doświadczenie medyczne i przeprowadził ponad 900 zabiegów. Klinika posiada akredytacje ISO w zakresie zarządzania jakością. Produkcja komórek macierzystych jest również monitorowana przez Tajlandzki Instytut Badań Naukowych i Technologicznych. Zapewnia to wysokie standardy oferowanych zabiegów regeneracyjnych.

Jeśli rozważają Państwo opcje regeneracyjne w leczeniu autyzmu, Klinika Vega zapewnia skoncentrowany program z przejrzystym planowaniem.

Cechy kliniki

2021 rok założenia
6 lekarzy
Najpopularniejsza klinika dla leczenia autyzmu
200 pacjenci rocznie

Uzyskać bezpłatną konsultację

Vega Clinic
plus-square Indywidualny program leczenia i kalkulacja kosztów
clock Średni czas odpowiedzi - 5 minut

Jak Państwo oceniają naszą usługę?

question icon
1 z 3
Informacje o tej klinice są pełne i zrozumiałe
1
2
3
4
5
Nie zgadzam się
Zdecydowanie zgadzam się

Licencje

Licencja kliniki Vega Clinic wydana przez Ministerstwo Zdrowia Tajlandii, 2021
Licencja kliniki Ministerstwa Zdrowia dla Vega Clinic, Tajlandia, 2023

akredytacje jakości szpitala

Certyfikat ISO 9001:2015 Quality management systems dla placówki medycznej Vega Clinic
ISO 9001:2015 Quality management systems
, Certyfikat ISO 9001:2015 Quality management systems dla placówki medycznej Vega Clinic

Vega Clinic: dowiedz się więcej o klinice

Tajlandia, Bangkok

Vega Stem Cell Clinic w Bangkoku specjalizuje się w najnowocześniejszym przechowywaniu komórek macierzystych i terapii regeneracyjnej. Klinika zbiera i zabezpiecza cenne komórki macierzyste, aby wspierać naturalne procesy gojenia organizmu, zarówno do przyszłego użytku, jak i obecnych terapii. Dzięki zaawansowanej technologii i spersonalizowanej opiece, Vega oferuje bezpieczne, poparte nauką terapie komórkami macierzystymi w celu poprawy zdrowia, mobilności i jakości życia.

Co wyróżnia Vega Stem Cell Clinic

Vega oferuje coś więcej niż tylko leczenie medyczne. Zapewnia pełne doświadczenie uzdrawiania. Oddany zespół kliniki wykorzystuje innowacyjne terapie i nowoczesne podejścia medyczne, aby przywrócić siłę i witalność, pomagając pacjentom poczuć się odnowionymi i wzmocnionymi. Klinika stawia na długoterminowe zdrowie i dobre samopoczucie, wykraczając poza podstawową opiekę.

Dlaczego warto wybrać Vega Stem Cell Clinic

Łącząc bogate doświadczenie z zaawansowaną technologią regeneracyjną, Vega Stem Cell Clinic działa w w pełni wyposażonym, nowoczesnym obiekcie. Profesjonalny i troskliwy zespół jest zaangażowany w dostarczanie skutecznej terapii komórkami macierzystymi, stawiając zdrowie i komfort pacjenta na pierwszym miejscu.

Oferowane usługi terapii komórkami macierzystymi

  • Anti-Aging & Odmładzanie skóry. Promuje wzrost nowych komórek, aby zredukować zmarszczki i przywrócić młody wygląd skóry.
  • Wsparcie w chorobach krwi. Pomaga w przywróceniu prawidłowej produkcji komórek krwi, zwiększając odporność i energię.
  • Leczenie chorób autoimmunologicznych. Pomaga regulować funkcje odpornościowe, aby zmniejszyć stan zapalny i ból w schorzeniach takich jak toczeń i reumatoidalne zapalenie stawów.
  • Zdrowie układu krążenia. Wspiera naprawę uszkodzonych tkanek serca i poprawia krążenie.
  • Schorzenia neurologiczne. Wspomaga mobilność, funkcje poznawcze i naprawę nerwów w chorobie Parkinsona i stwardnieniu rozsianym.
  • Zarządzanie cukrzycą. Wspiera produkcję insuliny i naprawę komórek trzustki w celu poprawy kontroli poziomu cukru we krwi.
  • Regeneracja narządów. Wspomaga regenerację wątroby, nerek, płuc i innych narządów dotkniętych chorobami przewlekłymi.
  • Rekonwalescencja w chorobach skóry. Zmniejsza zaczerwienienia i wspomaga gojenie w przypadku egzemy, blizn i przewlekłych podrażnień.
  • Opieka nad stawami i mobilnością. Zmniejsza ból stawów i stan zapalny, promuje naprawę chrząstki i przywraca ruchomość w przypadku zapalenia stawów i urazów.

Nowa era uzdrawiania

Vega Stem Cell Clinic oferuje spersonalizowaną opiekę regeneracyjną, celującą w przyczyny schorzeń. Niezależnie od tego, czy chodzi o leczenie chorób przewlekłych, powrót do zdrowia po urazie, czy poszukiwanie odmłodzenia, Vega dąży do tego, aby pomóc pacjentom żyć zdrowiej, dłużej i z większą witalnością.

Dodatkowe usługi
Tłumacz
Dostępne
bezpłatnie
Rezerwacja zakwaterowania
Hotel (apartamenty) w pobliżu kliniki, płatność za dobę

Opinie pacjentów

1 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
33%
4 gwiazdy
0%
5 gwiazdy
67%
Vega Clinic: ogólna ocena kliniki opiera się na następujących ocenach
4.7/5
Lekarz
4.7/5
Personel
5.0/5
Komfort
5.0/5
Usługi tłumacza
5.0/5
Wsparcie

Anonimowa opinia • Terapia komórkami macierzystymi przy cukrzycy Wielka Brytania

9 wrz 2026
Opinia potwierdzona.
Opinia potwierdzona.

M
Odpowiedź od May Rinlapat
przedstawiciel kliniki Vega Clinic
10 wrz 2026
Thank you so much, Cecil for your trust and thoughtful review. We’re delighted that you had a positive experience and felt well-informed and supported throughout your treatment. Our team truly appreciates your recommendation and will continue to stay in touch as your recovery progresses. Wishing you continued improvement and good health.

Ralph Cochran • Leczenie komórkami macierzystymi Stany Zjednoczone Ameryki

28 mar 2026
Opinia potwierdzona.
Opinia potwierdzona.

Zespół przestrzegał każdego omówionego szczegółu

Siedząc w gabinecie konsultacyjnym, podczas gdy chirurg wyjaśniał mi dokładny sposób wykorzystania 50–100 milionów komórek macierzystych z pępowiny, zyskałem jasny obraz dalszego przebiegu leczenia. Piętnaście dni po zabiegu zauważam już pewną poprawę mojego ogólnego stanu fizycznego. Zabieg przebiegł bez komplikacji i nie wystąpiły u mnie żadne reakcje w miejscu wstrzyknięcia ani nawrót stanu zapalnego. Proces rekonwalescencji dopiero się rozpoczyna. Każda interakcja z personelem kliniki przebiegała profesjonalnie i sprawnie, dzięki czemu logistyka podróży medycznej była tak samo dobrze zorganizowana jak sam zabieg. Ważne jest, aby zachować cierpliwość w tym wczesnym etapie, kiedy organizm zaczyna reagować na komórki. Zespół zadbał o każdy omówiony szczegół.
Show original
M
Odpowiedź od May Rinlapat
przedstawiciel kliniki Vega Clinic
10 wrz 2026
Thank you, Ralph for your trust and kind review. We’re delighted to hear that you are already noticing improvements. Wishing you continued progress and good health! :))

Peter • Leczenie komórkami macierzystymi Kanada

13 mar 2026
Opinia potwierdzona.
Opinia potwierdzona.
Rezerwacja z zagranicy była bardzo wygodna.
Nie przestrzegał moich prośb właściwie.
O usłudze Bookimed
Jestem bardzo zadowolony z dostępnych opcji i otrzymanej pomocy od Bookimed.

The Primary 101, 3/6, 101 Soi 6, Khlong Chan, Bang Kapi, Bangkok 10240

partner avatar
Autor treści
Vega Clinic
Przedstawiciel kliniki
Zaktualizowano 19.09.2026

Uzyskać bezpłatną konsultację

Vega Clinic
plus-square Indywidualny program leczenia i kalkulacja kosztów
clock Średni czas odpowiedzi - 5 minut

Jak to działa?

  • Znajdziemy koordynatora
  • Państwo otrzymują spersonalizowaną ofertę z planem działań i kosztami
  • Zajmujemy się organizacją podróży: od umówienia wizyty u lekarza po zakup biletów
  • Państwo udają się do kliniki, a asystent medyczny pozostaje z Państwem w kontakcie 24/7

Popularne kliniki

Uzyskać zniżki na medycynę estetyczną w aplikacji Bookimed

Bookimed App