Platforma nr 1 dla leczenia za granicą od 2014 roku
Bezpieczeństwo pacjenta
Bezpieczeństwo pacjenta
Turcja, Stambuł

Leczenie otyłości — CE International Hospital

5
Najlepsza klinika
Najpopularniejsza klinika dla leczenia otyłości
3
Najpopularniejsza klinika dla leczenia otyłości
31 pacjenci
wybrali klinikę dla chirurgii bariatrycznej
98% pacjentów
poleciło tę klinikę

O klinice

Leczenie otyłości w Clinic Expert International Hospital w Stambule, Turcja, oferuje kilka opcji medycznych. Dostępna jest konsultacja online w celu wstępnej oceny. Zabiegi obejmują procedurę balonu żołądkowego, która zazwyczaj kosztuje od 1882 do 4235 dolarów. Operacja rękawowej resekcji żołądka (gastric sleeve) kosztuje około 3500 dolarów, a bypass żołądka od 4706 do 5412 dolarów. Program jest prowadzony przez chirurga plastycznego z 14-letnim doświadczeniem, który wykonał ponad 1100 zabiegów.

Dostępne metody leczenia otyłości

Klinika oferuje trzy główne metody leczenia otyłości.

  • Balon żołądkowy: Jest to opcja niechirurgiczna. Balon endoskopowy umieszcza się w żołądku na sześć miesięcy. Pomaga on zmniejszyć pojemność żołądka i wywołać uczucie sytości. Oczekiwana utrata wagi wynosi 10-15% całkowitej masy ciała.
  • Operacja rękawowej resekcji żołądka (Gastric Sleeve): Jest to trwała procedura chirurgiczna. Polega na laparoskopowej rękawowej resekcji żołądka. Technika ta usuwa dużą część żołądka, aby trwale zmniejszyć jego rozmiar.
  • Bypass żołądka: Jest to kolejna ważna opcja chirurgiczna. Wykorzystuje technikę Roux-en-Y. Metoda ta łączy ograniczenie żołądka z pewnym stopniem złego wchłaniania, co daje znaczące rezultaty.

Szczegóły pakietu leczenia

Szpital zapewnia skoordynowany pakiet dla pacjentów. Klinika posiada certyfikat ISO 9001. Rocznie obsługuje tysiące pacjentów.

  • Proces rozpoczyna się od konsultacji online z chirurgiem.
  • Cena balonu żołądkowego obejmuje sam zabieg jego założenia.
  • Usługi hotelarskie, takie jak transfery z lotniska i zakwaterowanie w hotelu 5-gwiazdkowym, są wliczone w cenę.
  • Koszty lotów i ewentualnych przedłużonych pobytów w hotelu nie są pokrywane.

Chirurg prowadzący program posiada bogate doświadczenie praktyczne. Wykonał ponad 1100 zabiegów odchudzających. Plany leczenia są dostosowywane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Pacjenci mogą omówić te opcje chirurgiczne i niechirurgiczne, aby znaleźć właściwą drogę postępowania.

Cechy kliniki

2010 rok założenia
16 lekarzy
Najpopularniejsza klinika dla leczenia otyłości
12000 pacjenci rocznie

Uzyskać bezpłatną konsultację

CE International Hospital
plus-square Klinika nie przyjmuje nowych zapytań
Wysłać zapytanie, aby uzyskać najlepszą ofertę w
clock Średni czas odpowiedzi - 5 minut

Dostępne metody płatności

Nie trzeba płacić teraz. Płatność zostanie dokonana bezpośrednio w klinice po przyjeździe.
Dowiedzieć się więcej

Ceny procedur w klinice

Data ostatniej aktualizacji cen — 29.04.2022. Ceny mogą się zmieniać w zależności od przypadku medycznego i zaleceń lekarzy.
Chirurgia bariatryczna
leczenie Cena
Balonowanie żołądka $1864.59 - $4195.33
Rękawowa resekcja żołądka $3500
Gastric bypass $4661.48 - $5360.7
Opasanie żołądka Cena na zapytanie
Szycie żołądka Cena na zapytanie
Rękawowa resekcja żołądka systemem da Vinci Cena na zapytanie
Roux-en-Y Gastric Bypass Cena na zapytanie
Chirurgia postbariatryczna Cena na zapytanie

Jak Państwo oceniają naszą usługę?

question icon
1 z 3
Informacje o tej klinice są pełne i zrozumiałe
1
2
3
4
5
Nie zgadzam się
Zdecydowanie zgadzam się

Licencje

Zezwolenie na działalność centrum medycznego dla CE International Hospital, Stambuł, Turcja, 2023
Licencja kliniki dla CE International Hospital wydana przez Dyrekcję Zdrowia w Stambule, Turcja, 2021
Certyfikat autoryzacji międzynarodowej turystyki medycznej dla CE International Hospital, Turcja

akredytacje jakości szpitala

Certyfikat Certification according to DIN EN ISO 9001 by TÜV NORD CERT dla placówki medycznej CE International Hospital
Certification according to DIN EN ISO 9001 by TÜV NORD CERT
DE, Certyfikat Certification according to DIN EN ISO 9001 by TÜV NORD CERT dla placówki medycznej CE International Hospital
Certyfikat International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders Certificate dla placówki medycznej CE International Hospital
International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders Certificate
IT, Certyfikat International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders Certificate dla placówki medycznej CE International Hospital
Certyfikat Patient choice in Plastic surgery dla placówki medycznej CE International Hospital
Patient choice in Plastic surgery
UA, Certyfikat Patient choice in Plastic surgery dla placówki medycznej CE International Hospital
Certyfikat Best Plastic Surgery Center 2018 dla placówki medycznej CE International Hospital
Best Plastic Surgery Center 2018
UA, Certyfikat Best Plastic Surgery Center 2018 dla placówki medycznej CE International Hospital
Certyfikat Patient choice for Hair transplant dla placówki medycznej CE International Hospital
Patient choice for Hair transplant
UA, Certyfikat Patient choice for Hair transplant dla placówki medycznej CE International Hospital
Certyfikat Patient choice in Dentistry dla placówki medycznej CE International Hospital
Patient choice in Dentistry
UA, Certyfikat Patient choice in Dentistry dla placówki medycznej CE International Hospital

CE International Hospital: dowiedz się więcej o klinice

Turcja, Stambuł

ClinicExpert to czołowa klinika turystyki zdrowotnej w Stambule w Turcji, specjalizująca się w przeszczepach włosów, zabiegach stomatologicznych i operacjach plastycznych. Znana z zaawansowanej technologii, wielojęzycznego personelu i międzynarodowo akredytowanych placówek, ClinicExpert zapewnia kompleksowe wsparcie, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Leczenie stomatologiczne

ClinicExpert oferuje najwyższej jakości rozwiązania stomatologiczne skoncentrowane na estetyce i trwałości, w tym naturalnie wyglądające implanty, wytrzymałe korony cyrkonowe i Hollywood Smile, czyli połączenie licówek i wybielania, które zapewnia promienny wygląd.

Przeszczep włosów, brwi i brody

Stosując technikę DHI, ClinicExpert pozwala na uzyskanie naturalnych, gęstych efektów przeszczepu włosów, brwi i brody, z precyzyjnym rozmieszczeniem włosów, co pozwala na uzyskanie nieskazitelnego wyglądu.

Operacje plastyczne

ClinicExpert specjalizuje się w dostosowywanych do indywidualnych potrzeb operacjach plastycznych, takich jak powiększanie piersi, korekcja nosa i plastyka brzucha, pozwalających na osiągnięcie zrównoważonych, naturalnych efektów.

Procedury odchudzania

Oferując takie rozwiązania jak operacja rękawowej resekcji żołądka, ClinicExpert pomaga pacjentom w osiągnięciu zrównoważonych celów związanych z utratą wagi, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo.

Operacje oczu

ClinicExpert oferuje zaawansowaną korekcję wzroku, obejmującą zabieg LASIK oraz wszczepianie inteligentnych soczewek, co pozwala na długotrwałą ostrość widzenia i ogranicza konieczność noszenia soczewek korekcyjnych.

Dodatkowe usługi
transfer
Z kliniki na lotnisko
bezpłatnie
Z lotniska do kliniki
bezpłatnie
Tłumacz
Dostępne
bezpłatnie
Rezerwacja zakwaterowania
Hotel (apartamenty) w pobliżu kliniki, płatność za dobę

Opinie pacjentów

1 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
4 gwiazdy
0%
5 gwiazdy
100%
CE International Hospital: ogólna ocena kliniki opiera się na następujących ocenach
5.0/5
Lekarz
5.0/5
Personel
4.7/5
Komfort
5.0/5
Usługi tłumacza
5.0/5
Wsparcie

Anonimowa opinia • FUT Transplantacja włosów Kazachstan

14 wrz 2024
Opinia potwierdzona.
Opinia potwierdzona.

Specjalne podziękowania dla Jany, profesjonalnej i bardzo pomocnej

Dobra klinika! Wszystko jest super! Dziękuję lekarzom i całemu personelowi! Szybko i sprawnie, szczególne podziękowania dla Jany, profesjonalna i bardzo pomocna, zorganizowała wszystko szybko i sprawnie.
O usłudze Bookimed
Bardzo wygodna obsługa
Show original

Doug • Liposukcja Kanada

18 paź 2024
Opinia potwierdzona.
Opinia potwierdzona.

Miałem także masaż na ogólny ból wykonany przez pielęgniarkę, co wykraczało poza ich standardowy zakres obowiązków, ale chętnie się tego podjęły

Poprosiłem o pomoc w uzyskaniu masaży i pomogli mi w tym, co było źródłem dodatkowych kosztów. Miałem również masaż na ogólny ból od pielęgniarki, co było trochę poza ich zakresem, ale z przyjemnością się zobowiązali.
Komunikacja. Od razu odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i wątpliwości.
Jedzenie.
O usłudze Bookimed
Bardzo dobra komunikacja.
Show original

Iman Soltani • Vaser liposukcja Kanada

13 gru 2024
Opinia potwierdzona.
Opinia potwierdzona.
Wybranie tej kliniki na mój zabieg ginekologiczny było najlepszą decyzją, obiekt i personel są niezwykle profesjonalni i priorytetyzowali mój komfort przez całą podróż. Jake był bardzo pomocny w koordynowaniu wszystkiego, w tym transportu, zakwaterowania i komunikacji, oraz ciągle się mną interesował. Klinika dysponuje tłumaczami, więc nie będziesz mieć problemów z komunikacją. Zapłaciłam bardzo dobrą cenę za moją podróż, w tym zabieg, pobyt w szpitalu (+jedzenie), hotel, transport do i z lotniska oraz niezbędne leki. Personel kliniki nieustannie kontaktuje się ze mną po moim zabiegu i prosił mnie o informowanie o jakichkolwiek problemach, które mogę napotkać. Jestem w 100% zadowolona z mojej decyzji o wyborze Clinicexpert i będę polecać wszystkim. Inni pomocni pracownicy to Hussain, Winnington i June.

Güven, Adnan Kahveci Blv. No:23, 34160 Güngören/İstanbul, Turkey

author image
Odpowiedzialny za treść
Fahad Mawlood
Przedstawiciel kliniki
Zaktualizowano 22.08.2026

Uzyskać bezpłatną konsultację

CE International Hospital
plus-square Klinika nie przyjmuje nowych zapytań
Wysłać zapytanie, aby uzyskać najlepszą ofertę w
clock Średni czas odpowiedzi - 5 minut

Jak to działa?

  • Znajdziemy koordynatora
  • Państwo otrzymują spersonalizowaną ofertę z planem działań i kosztami
  • Zajmujemy się organizacją podróży: od umówienia wizyty u lekarza po zakup biletów
  • Państwo udają się do kliniki, a asystent medyczny pozostaje z Państwem w kontakcie 24/7

Popularne kliniki

Uzyskać zniżki na medycynę estetyczną w aplikacji Bookimed

Bookimed App