Platforma nr 1 dla leczenia za granicą od 2014 roku
Bezpieczeństwo pacjenta
Bezpieczeństwo pacjenta
Turcja, Antalya

Leczenie stomatologii — Atalya Oral and Dental Health Polyclinic

O klinice

Atalya — to klinika stomatologiczna w Antalyi, Turcja.

Lekarze centrum medycznego specjalizują się w leczeniu ortodontycznym, implantacji, zakładaniu koron, licówek i wybielaniu zębów.

Cechy kliniki

2009 rok założenia
10 lekarzy
900 pacjenci rocznie

Uzyskać bezpłatną konsultację

Atalya Oral and Dental Health Polyclinic
plus-square Klinika nie przyjmuje nowych zapytań
Wysłać zapytanie, aby uzyskać najlepszą ofertę w
clock Średni czas odpowiedzi - 5 minut

Dostępne metody płatności

Nie trzeba płacić teraz. Płatność zostanie dokonana bezpośrednio w klinice po przyjeździe.
Dowiedzieć się więcej

Ceny procedur w klinice

Data ostatniej aktualizacji cen — 29.04.2022. Ceny mogą się zmieniać w zależności od przypadku medycznego i zaleceń lekarzy.
Stomatologia
diagnostyka Cena
Konsultacja stomatologiczna Cena na zapytanie
Założenie korony metalowo-ceramicznej $175 - $250
leczenie Cena
Implantacja systemu Straumann $900 - $1250
Leczenie kanałowe $55 - $175
Zmiana kształtu zęba $100 - $350
Proteza zęba Cena na zapytanie
Wybielanie zębów $175 - $300

Lekarze kliniki

Zdjęcia przed i po (18)

Wyniki procedury dostarczone przez kliniki
Efekty przed i po licówkach porcelanowych w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, metamorfoza uśmiechu
Efekt przed i po licówkach w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po licówkach w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, metamorfoza uśmiechu
Efekt przed i po licówkach w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, metamorfoza uśmiechu
Przed i po licówkach w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, efekt metamorfozy uśmiechu
Przed i po licówkach w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, efekt metamorfozy uśmiechu
Efekt przed i po licówkach w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, metamorfoza uśmiechu
Efekt przed i po implantach All-on-6 w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic
Efekty przed i po implantacji zębów w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, przywrócony uśmiech
Efekty przed i po implantacji zęba z koroną w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic
Przed i po licówkach w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, efekt uśmiechu
Efekt przed i po licówkach w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, metamorfoza uśmiechu
Efekty przed i po implantacji zębów w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, uśmiech przywrócony
Efekty przed i po implantacji zębów w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, poprawiony uśmiech
Efekty przed i po założeniu koron porcelanowych w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic
Efekty przed i po licówkach w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, metamorfoza uśmiechu
Efekt przed i po licówkach w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic, metamorfoza uśmiechu
Efekty wybielania zębów przed i po w Atalya Oral and Dental Health Polyclinic

Jak Państwo oceniają naszą usługę?

question icon
1 z 3
Informacje o tej klinice są pełne i zrozumiałe
1
2
3
4
5
Nie zgadzam się
Zdecydowanie zgadzam się

Atalya Oral and Dental Health Polyclinic: dowiedz się więcej o klinice

Turcja, Antalya

Poliklinika Zdrowia Jamy Ustnej i Zębów Atalya znajduje się w Antalyi, europejskiej stolicy turystyki dentystycznej. Jako czwarte najczęściej odwiedzane miasto na świecie, Antalya jest perłą Morza Śródziemnego i oferuje pacjentom/turystom niezrównane doświadczenia wakacyjne. Znajduje się tu 200 plaż z błękitną flagą, wyśmienita kuchnia turecka, hotele z widokiem na morze, zabytki w obrębie miasta, życie nocne oraz 9 miesięcy słońca.

Założona w 2009 roku przez dr Sevil Kaderli, klinika zatrudnia wielu ekspertów, w tym chirurgów, dentystów, protetyków, endodontów, ortodontów i pedodontów.

Certyfikowana klinika VIP jest zarejestrowana, zatwierdzona i regulowana przez Ministerstwo Zdrowia Turcji oraz posiada Międzynarodowy Certyfikat Autoryzacji Turystyki Medycznej wydany przez Ministerstwo Zdrowia.

Dodatkowe usługi
transfer
Z lotniska do kliniki
bezpłatnie
Z kliniki na lotnisko
bezpłatnie
Tłumacz
Dostępne
bezpłatnie
Rezerwacja zakwaterowania
Hotel (apartamenty) w pobliżu kliniki, płatność za dobę
Warunki pracy
Metody płatności
Gotówka
Karty kredytowe
Wiek
21 - 100
Polityka kliniki dotycząca depozytów i zwrotów
Depozyt nie jest wymagany.

Opinie pacjentów

image Google 4.8
5 Google opinie

Wojciech Górecki

Apr 8, 2024
W klinice poddałem się zabiegom wszczepienia implantów dentystycznych i założenia koron. Jestem niezwykle zadowolony z całego procesu leczenia, który przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Jestem zachwycony jakością i precyzją moich nowych zębów. Gorąco polecam tę klinikę, ponieważ zatrudnia ona prawdziwie najwyższej klasy specjalistów w branży stomatologicznej. Personel jest bardzo przyjazny, pomocny i miły, zwłaszcza pani Selmin, która nie tylko się mną opiekowała, ale także pełniła funkcję mojego tłumacza. Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania lekarzowi prowadzącemu, Gürkanowi Hocioglu, za jego skrupulatną i precyzyjną pracę nad moimi zębami, oraz ogromną wdzięczność chirurgowi stomatologicznemu, Sheriffowi Rzayerowi (mistrzowi w swoim fachu), za przeprowadzenie zabiegów ekstrakcji zębów i implantacji. Chcę również wyrazić moją ciepłą wdzięczność całemu personelowi za ich życzliwość.

Halima Ullah

Aug 8, 2022
Przeszedłem zabieg stomatologiczny 6 na 1. Wykonali fantastyczną robotę! Cieszę się moim nowym uśmiechem. Gorąco polecam to studio stomatologiczne każdemu. Dziękuję bardzo Atalya Dental Studio.

Nadia Peermohamed

Aug 8, 2022
Zabrałam mojego męża, mamę i dwóch braci do studia stomatologicznego Atalya. Zabiegi „all-on-4”, „all-on-6”, licówki, a ja sama skorzystałam z wybielania zębów. Praca na najwyższym poziomie, 5 gwiazdek, dziękuję! Gorąco polecam!

M

Dec 8, 2020
Jestem turystą w Antalyi, rozbolał mnie ząb mądrości i udałem się do tej kliniki. Jestem bardzo wdzięczny dentyście, który wyjaśnił mi, co dzieje się z moim zębem. Mówi on również po angielsku i rosyjsku, więc mogę polecić to miejsce turystom!

Ani Syed

Sep 25, 2019
Właśnie naprawiłem zęby, w tym czyszczenie i wybielanie. Dentystka, która przeprowadzała zabiegi, nazywa się Sevil Kaderli, a Dafne, która była moją tłumaczką na angielski, sprawiła, że leczenie było bardzo łatwe i bezbolesne. Gorąco polecam ich usługi każdemu, ich klinika to 5 gwiazdek, personel i czystość są niesamowite, to jeden z najczystszych gabinetów dentystycznych, w jakich byłem. Poleciłbym ich każdemu, kto myśli o jakichkolwiek usługach stomatologicznych. Zapewnione zakwaterowanie ma wszystko, czego potrzebujesz, to apartament z obsługą w bardzo dobrej lokalizacji ze świetnymi udogodnieniami. Absolutnie uwielbiam mój hollywoodzki uśmiech, 5 gwiazdek, wkrótce wrócę.

Ulus, Mehmet Akif Cd. 50 A, 07025 Kepez/Antalya, Turkey

author image
Odpowiedzialny za treść
Fahad Mawlood
Przedstawiciel kliniki
Zaktualizowano 26.07.2026

Uzyskać bezpłatną konsultację

Atalya Oral and Dental Health Polyclinic
plus-square Klinika nie przyjmuje nowych zapytań
Wysłać zapytanie, aby uzyskać najlepszą ofertę w
clock Średni czas odpowiedzi - 5 minut

Jak to działa?

  • Znajdziemy koordynatora
  • Państwo otrzymują spersonalizowaną ofertę z planem działań i kosztami
  • Zajmujemy się organizacją podróży: od umówienia wizyty u lekarza po zakup biletów
  • Państwo udają się do kliniki, a asystent medyczny pozostaje z Państwem w kontakcie 24/7

Popularne kliniki

Uzyskać zniżki na medycynę estetyczną w aplikacji Bookimed

Bookimed App